A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Bezpieczne aplikacje edukacyjne dla dzieci

2021/02/12
aplikacje edukacyjne

Bezpieczne aplikacje edukacyjne dla dzieci

Dzieci spędzają coraz więcej czasu przed komputerami i ze smartfonami. Są ciekawe nowych gier i aplikacji. Dzieciaki siedzą przed ekranami od 40 do 2 godzin dziennie, dlatego warto rozważyć kwestię doboru aplikacji odpowiednich dla nich. Na rynku istnieje wiele gier edukacyjnych, przy których dzieci świetnie się bawią i jednocześnie uczą. Poznaj najciekawsze aplikacje edukacyjne.

 

Math 5+

Matematyka nie należy do najłatwiejszych przedmiotów, a ta aplikacja pomoże Twojemu dziecku utrwalić materiał. Jest to prosta gra dla dzieci jak i dorosłych. Maluchy nauczą się dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, natomiast rodzice lub rodzeństwo mogą potraktować gierkę jako trening mózgu.

 

KiDEO

Układanie puzzli może być pasjonujące nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Gra “Puzzle edukacyjne” to zabawna aplikacja do nauki języków obcych takich jak: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski i hiszpański. Ucz się ze swoim dzieckiem! Będziecie odgadywać zagadki, które dotyczą alfabetu, cyfr, nazw zwierząt, owoców, warzyw, pojazdów czy zabawek. Aplikacja jest w pełni bezpieczna, gdyż została zaprojektowana przez specjalistów ds. rozwoju umysłowego dziecka.

 

Buddy.ai: angielski dla dzieci

Obecnie wszyscy muszą umieć posługiwać się językiem angielskim. Bez znajomości tego języka, trudno jest dostać pracę, dlatego naukę tego języka powinno się zacząć jak najwcześniej. Buddy jest wirtualnym nauczycielem, z którym Twoja pociecha nauczy się wymawiać ponad 1000 najważniejszych słów i zwrotów po angielsku!

Dziecko nie jest świadome, że się uczy, bo zabawa z Buddy’m jest dla niego przyjemnością. Buddy posługuje się językiem polskim i angielskim, wypowiada dane słowo, dziecko powtarza, a stworek w telefonie jest nawet w stanie poprawić wymowę malucha. Projektanci i programiści dokładają wszelkich starań, aby stale ulepszać aplikację. Buddy jest stworzony przez doktorów psychologii nauczania oraz edukacji.

 

FLAGSMAN

Jest to quiz geograficzny, dzięki któremu Twoje dziecko pozna flagi, stolice, powierzchnię i liczbę ludności różnych państw. Gra dzieli świat na kontynenty oraz regiony Ziemi (Eurazja – Azja, Europa, Australia; Afryka; Oceania – Polinezja, Mikronezja, Melanezja, Karaiby, Ameryka Południowa, Ameryka Północna. Dzieci będą dopasowywać państwo do stolicy, flagę do odpowiedniego kraju, następnie ustawiać powierzchnie od największej i odwrotnie. Ponadto pojawia się tu pojęcie geografii historycznej – dziecko poznaje daty, od których dany kraj stał się niepodległy. Dodatkowo gra zawiera ciekawostki, które dotyczą różnych krajów, np.: “Do roku 1800 Filadelfia była stolicą Stanów Zjednoczonych”.

 

Astronomia dla dzieci Space game

Astronomia jest tematem, który fascynuje dzieci. Maluchy poznają tu Układ Słoneczny, planety, gwiazdy i inne ciekawostki na temat ciał niebieskich. Dziecko znajdzie tu encyklopedię Układu Słonecznego oraz filmy edukacyjne związane z astronomią. Ciekawa grafika oraz zwierzątka, które prezentują doświadczenia z pewnością przyciągną uwagę maluchów. Ucz się i baw razem z dzieckiem.

 

Mądre Literki LITE

Jest to gra dla maluchów, które zaczynają uczyć się czytać. Mądre literki pomogą Twojemu dziecku nauczyć się alfabetu dzięki zabawie. Pociecha będzie uczyć się dużych i małych liter poprzez łamigłówki słowne, które otwierają sejfy oraz przez zabawy interaktywne. Nauka liter podzielona jest na etapy, które są dostosowane do umiejętności dziecka.

Jak widać możesz połączyć zabawę z nauką! Dzieci będą świetnie się bawić, a przy okazji nauczą się języka angielskiego i prostych działań matematycznych. Potrzebujesz do tego dobrego internetu, dlatego sprawdź naszą ofertę na internet mobilny 300 GB 

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.