A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Bonus krajowy – czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał

2019/08/27
bonus krajowy

Bonus krajowy – czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał

Obserwując polski rynek, można założyć, że przeciętnie na zagraniczne wakacje wyjeżdżamy raz w roku i tylko wtedy nasze użycie usług w roamingu jest wyższe. Dlaczego klienci muszą dopłacać do swoich abonamentów przez cały rok i przez cały rok ponosić konsekwencje tego, że w jednym miesiącu wykorzystali pakiet przysługujący w roamingu UE?

Zmiany dotyczące korzystania z usług w roamingu w UE weszły w życie w 2018 r.
Jednakowe stawki (roam like at home) za połączenia, SMS-y/MMS-y, internet w Unii Europejskiej doprowadziły do zdecydowanego podniesienia cen abonamentów przez wielu operatorów, również na usługi kraju.

Wielu, ale nie wszystkich.
lajt mobile postanowiło jako jedyny na rynku wprowadzić elastyczne rozwiązanie w postaci Bonusu Krajowego, pozwalające korzystać z usługi w roamingu dalej w niskich cenach, ale przede wszystkim utrzymać niską opłatę za abonament, jaka obowiązuje klientów korzystających z usługi w kraju przez cały rok.

Poznaj ofertę lajt mobile

Czym jest Bonus Krajowy?
Jest to rabat w wysokości 20 zł, udzielany z tytułu korzystania z usługi na terenie kraju, na wybrany przez Klienta abonament. Oznacza to, że standardowo, gdy korzystasz z usług w kraju, ten rabat zawsze Ci się należy i zabezpiecza przed wysokimi rachunkami.

A co w przypadku, gdy wyjeżdżasz na wymarzony urlop z rodziną do UE?
Dalej robimy wszystko, aby zabezpieczyć Cię przed wyższym rachunkiem, dlatego przydzielimy Ci bonus krajowy na kolejny miesiąc, nawet jak skorzystasz z usług w roamingu UE, na określonych zasadach, czyli:
– wykorzystasz w UE do 50 minut/wymiennych na 50 SMS-ów,
– będziesz korzystał z internetu w ramach dostępnych sieci WiFi lub wykupisz dodatkowy pakiet internetowy roamingowy, lista pakietów dostępna na stronie www.lajtmobile.pl.

Jeśli mimo wszystko, postanowisz wykorzystać więcej niż 50 minut/wymiennych na 50 SMS oraz będziesz korzystać z pakietu internetowego, dostępnego w ramach limitu roamingowego Twojego abonamentu to jedyne, z czym to się wiąże to brak Bonusu Krajowego na przyszły miesiąc, czyli Twój abonament będzie w kwocie standardowej, a nie pomniejszonej o 20 zł.

Bez obaw, jeśli wrócisz z wakacji i dalej będziesz korzystać z usługi w kraju, rabat z tytułu Bonusu Krajowego będzie Ci się wliczał w każdy miesiąc/okres rozliczeniowy i przez ten czas dalej możesz się cieszyć niską opłatą za abonament w lajt mobile, a zmartwienie wyższymi rachunkami pozostaw klientom innych sieci.

Poznaj ofertę lajt mobile

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.