fbpxBonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

WSZYSTKIE

Obserwując polski rynek, można założyć, że przeciętnie na wakacje wyjeżdżamy raz do roku i tylko wówczas nasze użycie usług w roamingu jest wyższe. Dlaczego zatem klienci muszą dopłacać do swoich abonamentów przez cały rok i przez cały rok ponosić konsekwencje tego, że w jednym miesiącu wykorzystali pakiet przysługujący w roamingu UE?

Zmiany dotyczące korzystania z usług w roamingu w UE weszły w życie w 2018 r.
Jednakowe stawki (roam like at home) za połączenia, SMS-y/MMS-y, internet w Unii Europejskiej doprowadziły do zdecydowanego podniesienia cen abonamentów przez wielu operatorów, również na usługi kraju.
Wielu, ale nie wszystkich..

Lajt mobile postanowiło jako jedyny na rynku wprowadzić elastyczne rozwiązanie w postaci Bonusu Krajowego, pozwalające korzystać z usługi w roamingu dalej w niskich cenach, ale przede wszystkim utrzymać niską opłatę za abonament, jaka obowiązuje klientów korzystających z usługi w kraju przez cały rok.

Czym jest Bonus Krajowy?

Jest to rabat w wysokości 20 zł, udzielany z tytułu korzystania z usługi na terenie kraju, na wybrany przez Klienta abonament. Oznacza to, że standardowo, gdy korzystasz z usług w kraju, ten rabat zawsze Ci się należy i zabezpiecza przez wysokimi rachunkami.

A co w przypadku gdy wyjeżdżasz na wymarzony urlop z rodziną do UE?

Dalej robimy wszystko, aby zabezpieczyć Cię przed wyższym rachunkiem. Dlatego przydzielimy Ci bonus krajowy na kolejny miesiąc, nawet jak skorzystasz z usług w roamingu UE, na określonych zasadach, czyli:
– wykorzystasz w UE do 50 minut/wymiennych na 50 SMS-ów,
– będziesz korzystał z internetu w ramach dostępnych sieci WiFi lub wykupisz dodatkowy pakiet internetowy roamingowy, lista pakietów dostępna na stronie www.lajtmobile.pl.

Jeśli mimo wszystko, postanowisz wykorzystać więcej niż 50 minut/wymiennych na 50 SMS oraz będziesz korzystać z pakietu internetowego, dostępnego w ramach limitu roamingowego Twojego abonamentu to jedyne, z czym to się wiąże to brak bonusu krajowego na przyszły miesiąc, czyli Twój abonament będzie w kwocie standardowej, a nie pomniejszonej o 20 zł.
Bez obaw, jeśli wrócisz z wakacji i dalej będziesz korzystać z usługi w kraju, rabat z tytułu Bonusu Krajowego będzie Ci się doliczał w każdym miesiącu i przez ten czas dalej możesz się cieszyć niską opłatą za abonament w lajt mobile, a zmartwienie wyższymi rachunkami pozostaw klientom innych sieci.

najpopularniejsze

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

27/08/2019

czytaj