fbpxInternet mobilny na jesienne wieczory

06/11/2020

WSZYSTKIE

Internet mobilny na jesienne wieczory

Internet mobilny jest coraz częściej wybieraną usługą, ponieważ daje nam swobodę i mamy go zawsze ze sobą. Długie, jesienne wieczory – czyli kocyk, herbatka i ulubiony serial. Pakiet internetu mobilnego może zawierać bardzo dużą liczbę GB, a przy tym mieć niską cenę. Będziesz mógł spokojnie oglądać filmy i seriale, gdyż prędkość internetu mobilnego Cię nie zawiedzie.

Dlaczego internet mobilny, a nie stacjonarny?

Przy wyborze zakupu usług internetowych kierujemy się głównie przyzwyczajeniem. “Tyle lat mam internet w domu i jest w porządku”. Zazwyczaj wykupujemy drogie pakiety internetu stacjonarnego, który służy nam całkiem nieźle. Prędkość jest całkiem dobra, ale w słoneczny dzień wychodzisz popracować na balkon i okazuje się, że sygnał tam nie dociera. Nie wspominam nawet o mieszkańcach domków jednorodzinnych, którzy nie nacieszą się ulubionym serialem lub home office’m na świeżym powietrzu.

Internet stacjonarny jest często wybierany, ponieważ podpisujesz umowę na np. 2 lata, ustawiasz stały przelew i problem z głowy. Jednak zasięg takiego internetu obejmuje wyłącznie Twoje mieszkanie, a jeśli masz duży metraż, to w pomieszczeniach oddalonych od routera może być problem, a nawet całkowity brak łącza. Przez te niedogodności Polacy chętnie decydują się na wybór internetu mobilnego.

Dlaczego internet mobilny jest lepszy?

Odpowiedź jest prosta: masz większą swobodę działania i często opłaca się to finansowo. Obecne pakiety mają tak dużą liczbę GB, że nie musisz się martwić, iż zabraknie Ci internetu (w lajt mobile możesz mieć nawet 300 GB). Najczęstszym powodem, dla którego użytkownicy wybierają internet mobilny, jest to, że korzystasz z niego w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu na świecie.

Za internet stacjonarny płacisz stałą, często niemałą kwotę, a możesz cieszyć się nim wyłącznie w swoim domu. Internet mobilny masz przy sobie i możesz używać go w domu (na różnych urządzeniach), na przystanku, na plaży, w kolejce u lekarz czy gdziekowiek jesteś.

Wyobrażasz sobie podróżowanie bez Google Maps? Obecnie jest to absolutnie niezbędne narzędzie. Z internetu stacjonarnego nie skorzystasz w podróży, musisz użyć internetu mobilnego. Pewnie pomyślisz “w moim abonamencie na telefon mam internet LTE” i jest to zgodne z prawdą. Ale czy nie przepłacasz? Wysoki abonament na telefon plus opłaty za internet stacjonarny. Przekonaj się sam.

Jak kupić internet mobilny?

Nie musisz stać w długiej kolejce pod salonem danego operatora. W czasach “covidowych” jest to wręcz odradzane. Na szczęście dzięki współczesnej technologii wszystkie sprawy załatwisz online. Jak to wygląda w lajt mobile? Wybierasz pakiet, który Cię interesuje, wypełniasz formularz, a my wysyłamy Ci kartę za pośrednictwem poczty.

Nic prostszego! Zawierasz umowę na ile chcesz – Ty decydujesz o długości jej trwania. Cały proces trwa dosłownie kilka minut, nie wychodzisz z domu i nie narażasz się na koronawirusa. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić. Nasze Biuro Obsługi Klienta działa bardzo sprawnie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://lajtmobile.pl/internet/internet-mobilny/.

Jesienna chandra

Jesienna pogoda powoduje, że nie chce nam się wychodzić na zewnątrz. Nic dziwnego. Zimno, często pada, nie ma słońca. Dodatkowo obecna sytuacja związana z koronawirusem powoduje, że lepiej zostać w domu. Odpal ulubioną grę lub serial na Netflixie i korzystaj z Internetu na lajcie!
https://lajtmobile.pl/

najpopularniejsze

Abonament w biznesie

16/01/2020

czytaj

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj