A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Jak spośród wielu ofert wybrać najlepszy i najtańszy internet mobilny?

2022/07/11
Internet mobilny 60 GB i najtańszy abonament w lajt mobilr

Jak spośród wielu ofert wybrać najlepszy i najtańszy internet mobilny?

Czasy mamy, jakie mamy. Teraz bez internetu w telefonie, czyli internetu pod ręką praktycznie nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Bycie online często wiąże się z wykonywanym zawodem, gdzie dostęp do wiadomości e-mail, czy aplikacji do wideo rozmów jest po prostu niezbędny. Do tego, kiedy jesteśmy w podróży biznesowej, np. w pociągu czy innym środku transportu, to musimy mieć możliwość komfortowej pracy. To samo dzieje się w życiu codziennym, kiedy chcemy być na bieżąco z wiadomościami, najnowszymi trendami lub po prostu chcemy mieć kontakt z bliskimi dzięki komunikatorom lub chcemy zabić czas, scrollując lub oglądając zabawne filmiki na TikToku. 

Pandemia trochę przyczyniła się do tego, że o wiele więcej aspektów naszego życia biznesowego, jak i codziennego przeniosło się właśnie do sieci. Obecnie nikt nie rozstaje się z telefonem, a liczba aplikacji dostępnych na rynku sprawia, że żeby wszystkie funkcjonowały sprawnie na urządzeniach potrzebujemy najlepszego, ale też najtańszego internetu mobilnego. Jak znaleźć ten idealny internet mobilny? Odpowiadamy!

Najtańszy abonament od lajt mobile - dowiedz się więcej

Zwróć uwagę na zasięg

Mało osób wie, że podczas wyboru internetu mobilnego również powinniśmy sprawdzać Mapę Zasięgu i zwracać uwagę jego natężenie w okolicy, w której najczęściej przebywamy. Sieci komórkowe udostępniają na swoich stronach mapy, które odzwierciedlają moc zasięgu w każdym zakątku naszego kraju. 

Wiadomo, internet mobilny powinien działać sprawnie praktycznie wszędzie, więc z góry zakładamy, że to czym chwalą się w komunikatach marketingowych duże sieci jest pewnego gwarancją, że mają najlepszy zasięg na rynku, który obejmuje 98 proc. terytorium Polski. Czy to prawda? I tu pojawia się nasza “ulubiona” odpowiedź – to zależy. Sprawa zasięgu sieci jest na tyle indywidualna, że globalnie nikt nie jest w stanie określić, która z sieci ma najlepszy zasięg, więc żeby mieć pewność, że internet mobilny, który kupujemy jest najlepszy, warto sprawdzić mapy zasięgu i nawet podpytać swoich bliskich lub sąsiadów o ich doświadczenia z sieciami. 

Najtańszy abonament od lajt mobile - dowiedz się więcej

Zwróć uwagę na cenę

Najważniejszym aspektem dla wielu z nas jest cena usługi. Wiadomo, nikt nie chce płacić horrendalnych kwot za internet mobilny. Bycie online jest czymś tak powszechnym, że nie powinno kosztować majątku, dlatego przed zakupem warto zrobić rekonesans na rynku telekomunikacyjnym i rozważyć wszystkie możliwe i dostępne opcje. 

Co ważne, warto zastanowić się czy opłaca brać internet mobilny bez oferty głosowej? Skoro chcemy mieć dużo internetu, a z reguły na tym najbardziej nam zależy, to warto rozważyć zakup pakietu w formie abonamentu w sieci MVNO, gdzie ceny są o wiele niższe od oferowanych pakietów internetu mobilnego w dużych i znanych sieciach.

Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że internet mobilny będziemy mieć cały czas pod ręką i w dowolnym momencie będziemy mogli udostępnić transfer na inne urządzenia, a w pakiecie z połączeniami bez limitu, wiadomościami SMS i MMS jest to po prostu bardziej opłacalne. W przypadku naszej sieci, kiedy zdecydujesz się na zakup oferty głosowej w abonamencie z 300 GB internetu w technologii 5G zapłacisz jedyne 44,99 zł/mies., gdzie ten lub podobny pakiet u większych operatorów potrafi kosztować o połowę drożej. 

Poznaj ofertę na abonament od lajt mobile! 

Jeżeli mimo wszystko rozglądasz się tylko za najtańszym internetem mobilnym, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup naszego bestsellera, czyli oferty z 300 GB i 5G za jedyne 39,99 zł/mies. Pakiet spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a cena od lat utrzymuje się na rynku jako najbardziej atrakcyjna względem konkurencji.

Czy 300 GB internetu to dużo? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule! CZYTAJ

Co ważne, w lajt mobile możesz podpisać umowę na ile chcesz, więc jeżeli potrzebujesz rozwiązania krótkotrwałego, np. na czas przeprowadzki czy remontu w domu, to internet mobilny w naszej sieci sprawdzi się doskonale. 

Poznaj ofertę na internet mobilny od lajt mobile

Najtańszy abonament i internet mobilny od lajt mobile - dowiedz się więcej

Jak wybrać najtańszy internet mobilny?

Sprawa jest banalnie prosta. Mamy dzisiaj wiele rankingów, dzięki którym nie musimy wertować wszystkich ofert operatorów komórkowych na osobnych stronach. Wystarczy wejść np. na www.porownajabonamenty.pl i sprawdzić, która sieć ma najlepszą ofertę w danym momencie. Jak już wspomnieliśmy – obecnie oferta na internet mobilny 300 GB + 5G od lajt mobile jest najbardziej atrakcyjną ofertą i jej cenę będzie ciężko przebić. Póki co, nie udało się to żadnej sieci – sprawdź.

Na pewno masz obawy przed zamawianiem usług sieci, o których nie słyszałeś lub z niczym Ci się nie kojarzą. W związku z tym przygotowaliśmy Ci krótki informator o cenach sieci wirtualnych operatorów względem dużych sieci i skąd biorą się takie różnice cen.

Po pierwsze: małe sieci nie organizują wysokobudżetowych kampanii, chyba że są finansowane z pieniędzy większych sieci, jak np. plush czy virgin mobile. Dlaczego u nich musimy płacić więcej za internet mobilny? Bo celebryci i koszt wyprodukowania samej reklamy, a później jej emisji w TV jest bardzo wysoki. 

Po drugie: małe sieci zwykle nie posiadają punktów stacjonarnych, które duże sieci muszą utrzymywać. Jako lajt mobile postanowiliśmy na zdalną obsługę klienta. U nas wszystko załatwisz online i bez wychodzenia z domu!

Po trzecie: małe sieci nie obarczają abonamentów kosztem dodatkowych urządzeń. Wirtualni operatorzy nie prowadzą sprzedaży urządzeń, a sprzedają jedynie usługi, które nie odbiegają względem jakości od znanych operatorów. 

Podsumowując, warto rozejrzeć się po rynku zanim podejmie się decyzje o zakupie internetu. Nasze przyzwyczajenia do znanych marek często doprowadzają do sytuacji, że nie chcemy patrzeć na rachunki, jakie do nas przychodzą i z zamkniętymi oczami robimy przelew. No i po co? Skoro ofert jest tak dużo, że na pewno każdy jest w stanie znaleźć satysfakcjonującą ofertę na internet mobilny. 

Po co przepłacać? Poznaj najtańszy internet mobilny od lajt mobile!

Najtańszy abonament od lajt mobile - dowiedz się więcej