A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci

2019/08/27
poleć znajomego lajt mobile

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci

W ostatnich czasach opinia innych stała się jednym z istotniejszych czynników wpływających na podejmowane przez nas decyzję, szczególnie te zakupowe. Dlaczego więc nie zarabiać na tym, że polecimy komuś usługę, z której sami już korzystamy?

Polecenie znajomym usług i produktów przez klientów jest coraz popularniejsze i daje wiele możliwości, szczególnie bonusów, które można wykorzystać w różnorodny sposób.

Jak to robimy w lajt mobile?
W lajt mobile możesz wykorzystać to, że poleciłeś rodzinie, przyjacielowi czy
znajomemu naszą usługę telekomunikacyjną i odebrać w zamian bonus w wysokości 50 zł.

Poznaj ofertę lajt mobile

Bonus przyznawany jest w formie rabatu na abonament, z którego aktualnie korzystasz. Dzięki niemu co miesiąc Twój rachunek będzie niższy o 5 zł aż przez 10 miesięcy.

Czy można zwiększyć kwotę rabatu?
Oczywiście, że tak! Wystarczy, że polecisz kolejną osobę, a Twój rabat zostanie przyznany w kolejnej kwocie 50 zł, którą będzie kontynuacją zniżki. Oznacza to, że dłużej możesz się cieszyć niższym rachunkiem, to Ty sam decydujesz o długości okresu, w którym przyznajemy Ci rabat.

Co za tym idzie? – polecając kolejne osoby, Twój rabat nie będzie miał końca.

Jak otrzymać rabat za polecenie znajomego?
To bardzo proste, pierwszy krok już masz, wystarczy, że jesteś Abonentem lajt mobile, reszta to już formalności, a dokładniej 3 możliwości, aby aktywować rabat na Twoje usługi, wybór metody należy do Ciebie.

1. Lubisz siedzieć w internecie i skakać po różnych stronach? Pierwszy sposób
będzie dla Ciebie. Na stronie www.lajtmobile.pl dostępny jest formularz (link), który należy tylko wypełnić i wysłać do nas.

Zawsze możesz też wysłać maila na info@lajtmobile.pl z zapytaniem o program poleceń lub ze wskazaniem osoby, której chcesz polecić nasze usługi. Resztą zajmiemy się już sami, a o postępach procesu będziemy informować Cię na bieżąco.

Poznaj ofertę lajt mobile

2. Chcesz wszystko załatwić telefonicznie? Skontaktuj się z naszą infolinią 727 700 700 i podaj imię, nazwisko, numer telefonu lub adres E-mail osoby, która chce skorzystać z naszych usług.

3. Wolisz oddać sprawę w ręce znajomego? Poproś go aby podczas zawierania z nami umowy poinformował nas, że to właśnie Ty go poleciłeś. Powinien podać Twoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na którym jest świadczona usługa.

Oczywiście warunkiem realizacji programu i przyznaniem zniżki dla Ciebie jest poprawna aktywacja usługi telekomunikacyjnej osobie przez Ciebie poleconej.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zajrzyj do regulaminu, który znajdziesz na
stronie www.lajtmobile.pl.

Pamiętaj, rabat na usługi lajt mobile może trwać tyle, ile zechcesz. Sam decydujesz ile osób polecisz, a tym samym jak długo trwa Twoja zniżka.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.