A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Programy polecania znajomych. Czy warto z nich korzystać?

2021/07/20

Programy polecania znajomych w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Klienci chętnie z nich korzystają, ponieważ mogą zyskać spore rabaty. Sprawdź, czym są programy typu „poleć znajomego” 

Czym są programy polecania znajomych?

Programy poleceń niosą ze sobą wiele korzyści, ponieważ zazwyczaj dotyczą usług, z których korzystamy na co dzień. Polecenia znajomych popularne są m.in. wśród usług bankowych, telekomunikacyjnych czy taksówkarskich. Obecnie prawie każdy z nas ma konto w banku i smartfona, więc musimy korzystać z usług różnych firm. Zazwyczaj interesuje nas niska cena i jednocześnie wysoka jakość, dlatego warto korzystać z programów poleceń. Poniżej znajdziesz kilka przykładów.

Poznaj ofertę lajt mobile

Uber – Polecaj i odbieraj darmowe przejazdy

Sieć taksówkarska Uber wprowadziła kody o wartości 20 zł, którymi możesz dzielić się ze znajomymi. Otrzymujesz kod o wartości 20 zł i każdy Twój znajomy, który użyje kodu podczas rejestracji otrzyma 20 zł na pierwszy przejazd. Zyskuje nie tylko Twój znajomy, ponieważ po pierwszym przejeździe Twojego znajomego Ty otrzymasz na swoje konto 20 zł. Musisz wejść na stronę riders.uber.com, a następnie zalogować się do swojego profilu. Wejdź w zakładkę „Darmowe przejazdy”, a znajdziesz tam kod, którym możesz dzielić się z bliskimi. Co ciekawe, możesz zmienić kod na swój prywatny, który będzie łatwiejszy do zapamiętania i jednocześnie do dzielenia się nim. 

lajt mobile

Polecanie w lajt mobile jest bardzo proste. Jeśli zamówione usługi przez Twojego znajomego zostaną aktywowane i zaksięgujemy jego płatność za pierwszą fakturę, otrzymasz rabat w wysokości 50 zł, który zostanie doliczony do Twoich kolejnych rachunków w lajt mobile. Rozliczenie wygląda w ten sposób, iż przez 5 miesięcy otrzymujesz rabat 10 zł przy każdym rachunku z tego okresu. Oznacza to, że przez 5 miesięcy Twoje rachunki będą niższe o 10 zł. Nie ma ograniczonej liczby poleceń. Więcej polecasz, więcej zyskujesz. W lajcie możesz polecać znajomych na dwa sposoby. Więcej informacji znajdziesz na stronie lajt mobile w zakładce poleć znajomego.

PolecamBank

W mBanku możesz polecać znajomego i zyskiwać. Nie ma podanej jednej konkretnej kwoty, ponieważ zależy, czy polecisz mBank osobie indywidualnej, czy firmie (kwoty znajdziesz na stronie mBanku). Żeby uzyskać premię za polecenie musisz wykonać 5 transakcji kartą debetową w miejscu, które honoruje kartę debetową. Warunkiem otrzymania premii jest założenie konta przez Twojego znajomego, następnie wykonanie przez niego 5 transakcji oraz w przypadku konta osobistego wykonanie 1 płatności BLIK-iem. Zyskujesz Ty i Twój znajomy.

Jesteś na mieście i chcesz zamówić ubera lub zrobić przelew? Musisz mieć dużo internetu mobilnego! Sprawdź oferty internetu mobilnego oraz internetu razem z abonamentem, ponieważ to się opłaca! 

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.