A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

2020/08/27
inoichi runner

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

Prawie wszyscy na co dzień korzystają ze smartfona i z aplikacji – społecznościowych, streamingowych, terminarzy, itp. Większość z nas, ze mną na czele, nie odkłada telefonu podczas wakacji. Jakie aplikacje uprzyjemnią i ułatwią każdą podróż i urlop? Zapoznaj się z moim poradnikiem pięciu najlepszych aplikacji na wakacje, który przygotowałem. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie!

Które aplikacje przydadzą się w podróży?

Google Tłumacz
Niezbędna aplikacja przy wyjazdach poza granice swojego kraju – potężny słownik pozwalający na pobranie przed wyjazdem interesujących nas pakietów języków, który wspaniale działa bez dostępu do internetu, w trybie offline. Genialną opcją jest możliwość tłumaczenia na żywo napisów lub tekstów, na które skierujemy aparat, jest oczywiście także możliwość tłumaczeń ze zdjęć, które zrobiliśmy wcześniej. Aplikacja może także przy pomocy mikrofonu nagrać rozmowę i momentalnie ją przetłumaczyć. Bardzo polecam, testowałem niejednokrotnie!

Poznaj ofertę lajt mobile

iPolak 3.0
Tak, to polska apka, polska i dobra! Do czego w ogóle służy? Wyjeżdżając za granicę, możemy z nią czuć się bezpieczniej. Za jej pomocą możemy bezpośrednio połączyć się z najbliższą placówką konsulatu, sprawdzimy w niej także powiadomienia i ostrzeżenia dla kraju, w którym przebywamy. Dodatkowo znajdziemy w niej zwyczaje kulturowe danego kraju, informacje o ubezpieczeniach, szczepieniach czy informacje dla kierowców. Naprawdę polecam!

LiveTrekker
Aplikacja dla aktywnych pasjonatów podróży. Pozwala ona śledzić naszą trasę dzięki GPS, następnie ją zapisuje i umożliwia dodawanie notatek, zdjęć i filmów do poszczególnych punktów trasy wycieczki. Na koniec aplikacja tworzy interaktywną mapę z naszą trasą, na której możemy obserwować poruszający punkt, a w odpowiednich momentach zostaną wyświetlone przypisane przez nas zdjęcia lub filmy. Gwarantowana ciekawa i zaskakująca pamiątka z długiego spaceru!

Aplikacje umilające odpoczynek i chillowanie na lajcie?

Inner Garden:
Po dniu pełnym emocji i kąpieli słonecznych jest coś, co pomoże nam się zrelaksować. Idealna do tego jest aplikacja Inner Garden. Aplikacja ta wykorzystuje przednią kamerę i śledzi ruchy naszych gałek ocznych. Przy odpowiednim skupieniu i koncentracji na pastelowych obrazkach (jest ich aż 12) elementy na nich zaczną delikatnie „ożywać” . Wszystko to połączone jest z relaksującą muzyką. Apka pomaga znaleźć wewnętrzny spokój i uciec od wakacyjnego zgiełku – chociaż na chwilę, testowałem!

Najlepsza aplikacja do umilenia sobie długiej podróży?

Inoichi Runner
Inoichi jest córka Jonina, która każdej nocy lunatykuje i podróżuje przez kresy cesarstwa. Rolą gracza jest wcielenie się w najlepszego Ninję spośród uczniów Mistrza Jonina i pilnowanie jego córki, aby była bezpieczna podczas swojej wędrówki. Dziewczyna lunatykując spełnia pradawną przepowiednię, która mówi o tym, że podczas jednej z takich wędrówek znajdzie szkatułkę, która położy kres wojnie toczonej między Samurajami i wojownikami Ninja. Zadaniem gracza jest umożliwienie dojścia Inoichi jak najdalej poprzez unikanie przeszkód i przeciwników.

Poznaj ofertę lajt mobile

A według Ciebie, jakie są najlepsze aplikacje na Android i iOS?

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.