fbpx5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

27/08/2019

WSZYSTKIE

5 najlepszych aplikacji na lajtowe wakacje!

Prawie wszyscy na co dzień korzystają ze smartfona i z aplikacji – społecznościowych, streamingowych, terminarzy, itp. Większość z nas, ze mną na czele, nie odkłada telefonu podczas wakacji. Jakie aplikacje uprzyjemnią i ułatwią każdą podróż i urlop? Zapoznaj się z moim poradnikiem pięciu najlepszych aplikacji na wakacje, który przygotowałem. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie!

Które aplikacje przydadzą się w podróży?

Google Tłumacz
Niezbędna aplikacja przy wyjazdach poza granice swojego kraju – potężny słownik pozwalający na pobranie przed wyjazdem interesujących nas pakietów języków, który wspaniale działa bez dostępu do internetu, w trybie offline. Genialną opcją jest możliwość tłumaczenia na żywo napisów lub tekstów, na które skierujemy aparat, jest oczywiście także możliwość tłumaczeń ze zdjęć, które zrobiliśmy wcześniej. Aplikacja może także przy pomocy mikrofonu nagrać rozmowę i momentalnie ją przetłumaczyć. Bardzo polecam, testowałem niejednokrotnie!

iPolak 3.0
Tak, to polska apka, polska i dobra! Do czego w ogóle służy? Wyjeżdżając za granicę, możemy z nią czuć się bezpieczniej. Za jej pomocą możemy bezpośrednio połączyć się z najbliższą placówką konsulatu, sprawdzimy w niej także powiadomienia i ostrzeżenia dla kraju, w którym przebywamy. Dodatkowo znajdziemy w niej zwyczaje kulturowe danego kraju, informacje o ubezpieczeniach, szczepieniach czy informacje dla kierowców. Naprawdę polecam!

LiveTrekker
Aplikacja dla aktywnych pasjonatów podróży. Pozwala ona śledzić naszą trasę dzięki GPS, następnie ją zapisuje i umożliwia dodawanie notatek, zdjęć i filmów do poszczególnych punktów trasy wycieczki. Na koniec aplikacja tworzy interaktywną mapę z naszą trasą, na której możemy obserwować poruszający punkt, a w odpowiednich momentach zostaną wyświetlone przypisane przez nas zdjęcia lub filmy. Gwarantowana ciekawa i zaskakująca pamiątka z długiego spaceru!

Aplikacje umilające odpoczynek i chillowanie na lajcie?

Inner Garden:
Po dniu pełnym emocji i kąpieli słonecznych jest coś, co pomoże nam się zrelaksować. Idealna do tego jest aplikacja Inner Garden. Aplikacja ta wykorzystuje przednią kamerę i śledzi ruchy naszych gałek ocznych. Przy odpowiednim skupieniu i koncentracji na pastelowych obrazkach (jest ich aż 12) elementy na nich zaczną delikatnie „ożywać” . Wszystko to połączone jest z relaksującą muzyką. Apka pomaga znaleźć wewnętrzny spokój i uciec od wakacyjnego zgiełku – chociaż na chwilę, testowałem!

Najlepsza aplikacja do umilenia sobie długiej podróży, która pozwala zdobywać darmowe doładowania?

Inoichi Runner
Inoichi jest córką Jonina, która nocami lunatykuje i biega przez ciemne lasy – coś jak my na wakacjach Naszą rolą jest wcielenie się Ninję i pilnowanie Dziewczynki, aby była bezpieczna podczas swojej wędrówki. Zadaniem gracza jest umożliwienie dojścia Inoichi jak najdalej poprzez unikanie przeszkód i przeciwników. Dodatkowo grając w grę, zdobywamy monety, które potem są wymieniane na DARMOWE DOŁADOWANIA, tym sposobem bez większego problemu, mając telefon na kartę w sieci lajt mobile, co miesiąc można zdobyć doładowanie nawet na 20 zł!

A według Ciebie, jakie są najlepsze aplikacje na Android i iOS?

najpopularniejsze

Abonament w biznesie

16/01/2020

czytaj

Polecenie znajomych – zarabiaj na swojej sieci.

27/08/2019

czytaj

Bonus krajowy - czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał.

27/08/2019

czytaj